گازرساني به سه شهر كوهستاني بوشهر كليد خورد

همسو با سياست توسعه گازرساني در استان بوشهر و برخورداري هرچه بيشتر مردم از اين...

گازرساني به سه شهر كوهستاني بوشهر كليد خورد

همسو با سياست توسعه گازرساني در استان بوشهر و برخورداري هرچه بيشتر مردم از اين سوخت پاك، فاز نخست پروژه گازرساني به شهرهاي كوهستاني و سخت...


گازرساني به سه شهر كوهستاني بوشهر كليد خورد

همسو با سیاست توسعه گازرسانی در استان بوشهر و برخورداری هرچه بیشتر مردم از این سوخت پاک، فاز نخست پروژه گازرسانی به شهرهای کوهستانی و سخت گذر کلمه، تنگ ارم و بوشکان آغاز شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر، امروز (دوشنبه، ٣٠ شهریورماه) در گفتگو با خبرنگار شانا اظهار کرد: با تکمیل شبکه گازرسانی در مناطق کوهستانی دشتستان،  دو هزار خانوار شهری و نزدیک به چهار هزار و ٥٠٠ خانوار روستایی تحت پوشش شبکه گاز قرار خواهند گرفت.

غلامعباس حسینی افزود: عملیات اجرایی گازرسانی به این سه شهر در فاز نخست با هزینه ٧٨ هزار و ٨٠٨ میلیون ریال آغاز شده است.

وی اعلام کرد: این پروژه در فاز نخست با اجرای ٢٥ کیلومتر خط انتقال هشت اینچ از شرق بوشکان به سمت سه راهی تنگ ارم و راه اندازی یک ایستگاه تقلیل فشار انجام می شود.

حسینی ادامه داد: این خط لوله از خط سوم سراسری گاز کشور انشعاب گرفته می شود و اجرای فاز نخست آن ٤٢٠ روز به طول می انجامد و پس از آن نیز فاز دوم آغاز خواهد شد.

به گفته مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر، هدف از اجرای این طرح گازرسانی به شهرهای کلمه، بوشکان و تنگ ارم و روستاهای همجوار مسیر طرح است.

وی تاکید کرد: طرح گازرسانی به شهرهای یادشده طی دو سال آینده به پایان خواهد رسید و با بهره برداری از این پروژه، ضریب نفوذ گاز در بخش شهری استان بوشهر به ٩٧ درصد افزایش می یابد.

 

 

 

 با ما در تماس باشيد

برای سوالات عمومی خود با ما تماس بگیرید.

لينك هاي ويژه

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران

شرکت ملی نفت ایران

طراحی وب سایت بهساز

آکادمی تخصصی ره سان